Něco o mně

Facebook logo free icon

Mé "pečení" začalo pozvolna před pár lety. Dva synové měli zrovna narozeniny a já depku z nemoci. Mimo jiné jsem měla najednou i dost volného času. Když mi bylo zrovna dobře, brouzdala jsem na internetu a hledala dostupné informace o moderních dortech, které byly jako novinka zrovna v kurzu. Zkusila jsem a podařilo se. Výsledek všechny nejen překvapil, ale i okouzlil. Aby to ostatním členům rodiny nebylo líto, během roku pak každý dostal svůj narozeninový dort.

Po návratu do práce jsem na pečení moc času neměla, ale zase se přiblížily podzimní narozeniny kluků, takže jsem si to ráda zopakovala. Po nějaké době mě oslovila kamarádka na velký svatební dort. Mě, bez velkých zkušeností. Prostě mi věřila a pro mě to byla výzva, s podporou manžela jsem do toho šla.

Postupně jsem zjistila, že mě moc baví vymýšlet vzhled dortu, který by oslavence nejlépe charakterizoval, vystihoval jeho zájmy či záliby.

Prostřední syn do mě "hučel", proč ty krásné dorty neukážu na internetu - Facebooku nebo Instagramu. Syn se snachou vytvořili fb a ig profil "Renatiny dorty" a první příspěvky zveřejnili sami. Jen tak, pro zábavu a potěšení.

Najednou měl manžel kamarádky kulatiny, pak se mi narodil první vnuk, následoval svatební dort pro syna, narozeniny dcery spolužačky, kamarád syna chtěl dort pro manželku ... a dortů pomalu přibývalo.
Protože mě nebaví vyrábět kopie, krok po kroku jdu dál, objevuji a učím se pořád nové věci. Investuji do sebevzdělávání (odborné kurzy) i do vybavení a pomůcek (co si budeme povídat, levná záležitost to není).

Sladké dortové umění mě pohltilo. Vždy při vymýšlení designu prožívám euforii :-) , těším se na realizaci a překvapení obdarovaného. 

Zlín

+420 604 220 452

Renatiny dorty

@renatiny_dorty

info@renatinydorty.cz